O naszym Studio Mirabilis

Studio Mirabilis istnieje na rynku od 2008 roku. Nasz zespół składa się z profesjonalistek, które specjalizują się w różnych obszarach kosmetologii oraz medycyny estetycznej. Oprócz przeprowadzania zabiegów, organizujemy również szkolenia. Stale szkolimy się , dzięki czemu podnosimy nasze kwalifikacje.

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich miłośniczek piękna i dobrego samopoczucia. Zabiegi przeprowadzamy w miłej, kameralnej atmosferze, abyś zawsze poczuła się również wewnętrznie zrelaksowana. Dbamy przy tym o wysoką jakość świadczonych usług oraz zachowanie najwyższych standardów higieny oraz bezpieczeństwa.

Dlaczego my?

Zależy nam, aby każda kobieta poczuła się u nas wyjątkowo! W trakcie wizyty może bezpłatnie doradzić i pomóc w odpowiedniej pielęgnacji oraz doborze kosmetyków. Chętnie dzielimy się naszym doświadczeniem, gdyż wierzymy, że wiedza powinna być dobrem ogólnodostępnym. 

Jeżeli masz problem ze skórą lub nie wiesz, czy dany zabieg jest dla Ciebie wskazany – przyjdź i zapytaj. Odpowiednio dobrane kosmetyki oraz właściwie wykonane zabiegi, potrafią w niezwykle kojący sposób wpłynąć na Twoje ciało i samopoczucie!

Kto tworzy nasz zespół?

Inez

właścicielka Studio Mirabilis

Właścicielka Studia Mirabilis oraz certyfikowany szkoleniowiec. Prowadzi kursy z zakresu medycyny estetycznej. Specjalizuje się w niciach liftingujących. Swoją wiedzę poszerza głównie za granicą.
Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w branży kosmetycznej.
Perfekcjonistka, która zadba nie tylko o Twoje ciało, ale także świetne samopoczucie.

Jana

manicure, pedicure, henna

Certyfikowana stylistka paznokci, która sprawia, że Studio Mirabilis jest miejscem prawdziwych metamorfoz dłoni i stóp. Perfekcyjnie zajmuje przedłużaniem i modelowaniem płytki paznokciowej, manicure hybrydowym, manicure tradycyjnym, pedicure, a także artystycznym zdobieniem paznokci oraz modelowaniem brwi za pomocą henny. 

Często spełnia marzenia klientek o niebanalnym manicure, które jest odpowiednie na różne okazje. Jeżeli marzysz o zadbanych dłoniach i stopach, zdecydowanie oddaj się w jej ręce!

Nadia

przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Przyjdź do nas i zostań na dłużej!

Serdecznie zapraszamy do naszego studia kosmetycznego Mirabilis we Wrocławiu.  Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, abyś wyszła od nas piękna oraz pełna pozytywnej energii na każdy dzień! 

Poczuj dobrą moc swojej kobiecości!

Studio Mirabilis
ul. Grabiszyńska 309A
53-236 Wrocław

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek
9.00-19.00
sobota
9.00-13.00