O nas

Studio Mirabilis istnieje na rynku od 2008 roku. Nasz zespół składa się z dwóch profesjonalistek, które specjalizują się w różnych obszarach kosmetologii oraz medycyny estetycznej. Oprócz przeprowadzania zabiegów, organizujemy również szkolenia urodowe. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich miłośniczek piękna i dobrego samopoczucia. Zabiegi przeprowadzamy w miłej, kameralnej atmosferze, abyś zawsze poczuła się również wewnętrznie zrelaksowana. Dbamy przy tym o wysoką jakość świadczonych usług i zachowanie najwyższych standardów higieny oraz bezpieczeństwa.

Zależy nam, aby każda kobieta poczuła się u nas wyjątkowo! W trakcie wizyty może bezpłatnie doradzić i pomóc w odpowiedniej pielęgnacji oraz doborze kosmetyków. Chętnie dzielimy się naszym doświadczeniem, gdyż wierzymy, że wiedza powinna być dobrem ogólnodostępnym. Jeżeli masz problem ze skórą lub nie wiesz, czy dany zabieg jest dla Ciebie wskazany – przyjdź i zapytaj. Odpowiednio dobrane kosmetyki oraz właściwie wykonane zabiegi, potrafią w niezwykle kojący sposób wpłynąć na Twoje ciało i samopoczucie!

Studio Mirabilis tworzą:

Svetlana Bejnar

Właścicielka Studia Mirabilis i założycielka Szkoły Kursów Kosmetycznych, w której prowadzi szkolenia z zakresu kosmetologii i makijażu permanentnego. Posiada tytuł technika usług kosmetycznych oraz ponad dziesięcioletnie doświadczenie w kosmetologii oraz medycynie estetycznej. Odbyła liczne szkolenia i kursy, potwierdzone certyfikatami (do wglądu w Studio). Poza najważniejszymi zabiegami kosmetycznymi, zajmuje się także body piercingiem (przekłuwaniem ciała). Perfekcjonistka, która zadba nie tylko o Twoje piękno, ale i świetne samopoczucie.

 

 Jana

Certyfikowana stylistka paznokci, która sprawia, że Studio Mirabilis jest miejscem prawdziwych metamorfoz dłoni i stóp. Perfekcyjnie zajmuje przedłużaniem i modelowaniem płytki paznokciowej, manicure hybrydowym, manicure tradycyjnym, pedicure, a także artystycznym zdobieniem paznokci oraz modelowaniem brwi za pomocą henny. Często spełnia marzenia klientek o niebanalnym manicure, które jest odpowiednie na różne okazje. Jeżeli marzysz o zadbanych dłoniach i stopach, zdecydowanie oddaj się w jej ręce!

 

Serdecznie zapraszamy do naszego studia kosmetycznego we Wrocławiu.  Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, abyś wyszła od nas piękna oraz pełna pozytywnej energii na każdy dzień! Poczuj dobrą moc swojej kobiecości!