Szkolenia kosmetyczne

Interesują Cię szkolenia kosmetyczne we Wrocławiu? Serdecznie zapraszamy do Mirabilis! Nasze studio specjalizuje się w przeprowadzaniu profesjonalnych kursów z zakresu kosmetologii. Jeżeli pragniesz zdobyć umiejętności na najwyższym poziomie, które dodatkowo potwierdzone zostaną certyfikatem ukończenia szkolenia, zapraszamy do nas! Posiadamy kurs pedagogiczny dla wykładowców pozaszkolnych form kształcenia (numer zgody wydanej przez kuratorium w Katowicach: RE-KS.5633.1.6.2016).

Kogo szkolimy

Uczestniczkami szkolenia urodowego mogą być wyłącznie osoby posiadające podstawowe umiejętności w obszarze zabiegów kosmetycznych.
Zapraszamy zarówno debiutantki, jak i osoby, które pracują już w zawodzie, lecz chcą się doskonalić lub poszerzyć swoją ofertę o nowe zabiegi.
Zainwestuj w swój rozwój! Kurs kosmetologiczny to zawsze dobrze zainwestowane pieniądze, które będą procentować. Pozwolą otworzyć własną działalność lub pozyskać nowe klientki. Jeśli jesteś pasjonatką, nasza oferta pozwoli Ci rozwinąć skrzydła. 🙂

Nie jesteś pewna, czy nasze szkolenie kosmetologiczne jest odpowiednie dla Ciebie? Bez obaw skontaktuj się z nami. Wszystko szczegółowo wyjaśnimy i doradzimy!

Co oferujemy

Nasze kursantki pod okiem wysokiej klasy specjalistów zdobywają wiedzę i umiejętności w zakresie wykonywania wybranych zabiegów. Posiadamy odpowiednią bazę modelek oraz pracujemy wyłącznie na profesjonalnym sprzęcie i kosmetykach. Wszystko odbywa się w przyjaznej, kameralnej atmosferze. Nasze kursantki mają możliwość nie tylko poznania techniki i tajników wykonywania zabiegów, ale również zobaczenia, jak wygląda prowadzenie studia kosmetycznego od kuchni. Wierzymy, że dzięki temu podnosimy standardy usług świadczonych na rynku kosmetycznym.

Staramy się stale poszerzać ofertę szkoleń. Jeżeli nie znalazłaś u nas interesującego Cię kursu urodowego – zapytaj o możliwość jego przeprowadzenia. Postaramy się pomóc.

Obecnie przeprowadzamy następujące szkolenia kosmetyczne we Wrocławiu:

Serdecznie zapraszamy!

Chcesz zostać modelką?

Jesteś modelką lub pragniesz nią zostać? Zapraszamy do współpracy ze Studiem Mirabilis. Pokażemy, że modeling urodowy może być ciekawą przygodą, a także zaświadczymy, że brałaś udział w naszych szkoleniach jako modelka. Zapoznaj się ze szczegółami oferty.

szkolenia kosmetologiczne we Wrocławiu