Zostań modelką Studia Mirabilis

Poszukujemy modelek do nieodpłatnej współpracy w ramach wykonywanych szkoleń. Jeżeli pragniesz skorzystać bezpłatnie z naszych zabiegów oraz zdobyć ciekawe doświadczenie, zapraszamy serdecznie do kontaktu. Zapewniamy fachowy nadzór podczas wykonywanych zabiegów, opiekę osoby prowadzącej szkolenie, a także dla chętnych – poświadczenie o udziale w kursie w roli modelki oraz pakiet zdjęć.

Dlaczego warto zostać naszą modelką?

  • Możliwość skorzystania z nieodpłatnych, profesjonalnych zabiegów kosmetologicznych;
  • zdobycie doświadczenia w modelingu urodowym;
  • poznanie tajników szkoleń urodowych i profesjonalnego studia kosmetycznego od kuchni;
  • dostanie dawki najświeżych nowinek ze świata kosmetologii 😉 ;
  • możliwość dalszej, stałej współpracy;
  • prezentacja zdjęć przed / po na naszej stronie i w social mediach (dla chętnych).

Zostań modelką Studia Mirabilis!

Nawet jeżeli dopiero zaczynasz jako modelka, możesz skorzystać z naszej oferty. Jedynym warunkiem jest ukończenie 18 r.ż. poświadczone odpowiednim dokumentem oraz podpisana zgoda na przeprowadzony zabieg. Wszystko dokładnie wyjaśnimy jeszcze na etapie uzgadniania terminu współpracy. Pamiętaj, aby być dyspozycyjna w dniach, w których wypada szkolenie.

Jeżeli uważasz, że masz mankament, który mogłabyś ukryć poprzez zabieg makijażu permanentnego – poinformuj nas o tym! Swoją ofertę kierujemy nie tylko dla osób o idealnym wyglądzie, ale właśnie do tych, które z bezpłatnego zabiegu mogą wynieść spore korzyści.

Zapewniamy miłą i bezstresową atmosferę! Zainteresowane osoby serdecznie zapraszamy do kontaktu poprzez formularz na naszej stronie, w temacie prosimy wpisać modeling. Serdecznie zapraszamy!