Brak jędrności

W przypadku braku jędrności skóry, zapraszamy na zabiegi dermomasażu lub ultradźwięków. Oba te zabiegi cechuje duża skuteczność. Pomagamy wybrać najbardziej optymalne rozwiązanie.

• Dermomasaż

Nazywany jest także masażem próżniowym. Polega na tym, że głowica aparatu zasysa fałd skóry i masuje go specjalnymi rolkami. Zabieg ten niesie wiele korzyści nie tylko estetycznych, ale i zdrowotnych. Dzięki niemu można nie tylko rozbić tkankę tłuszczową, zlikwidować cellulit i modelować sylwetkę. Pozwala on także na odzyskanie jędrności skóry, poprawia krążenie, zmniejsza rozstępy i blizny.

• Ultradźwięki

Stosowane w kosmetologii aparaty ultradźwiękowe zwykle wykorzystują ultradźwięki o częstotliwości 1 Mhz. Te niesłyszalne dla ludzkiego ucha fale dźwiękowe oddziałują na organizm na wiele sposobów. W zabiegach kosmetycznych korzysta się przede wszystkim z tego, że powodują zwiększenie przepuszczalności błon komórkowych. Sprawia to, że cenne substancje z rozmaitych preparatów łatwiej przenikają w głąb skóry. Ultradźwięki pobudzają również krążenie i metabolizm, a także stymulują wytwarzanie kolagenu.