Trądzik

Wszystkie osoby, które chciałyby pozbyć się trądziku oraz zmian potrądzikowych, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Wybór metody zależy od zaawansowania zmian, dlatego zapraszamy na bezpłatną konsultację przed zabiegiem.

• Kwasy złuszczające

W celu niemechanicznego złuszczenia naskórka często używa się rozmaitych kwasów owocowych. Kwasy AHA (alfahydroksykwasy) rozpuszczają się w wodzie, BHA (betahydroksykwasy) w tłuszczach. Łagodnymi (niezbyt skoncentrowanymi) kwasami przeprowadza się peelingi powierzchniowe. Polegają one na doprowadzeniu do złuszczenia naskórka na grubości 0,06-0,45 mm. Pomaga to oczyścić skórę, nieco ją wygładzić i lekko rozjaśnić przebarwienia.

• Laser IPL

IPL w przeciwieństwie do zwykłego lasera wytwarza wiązkę światła rozproszoną, złożoną z promieni o różnej długości fali. Z tego powodu jego zastosowanie jest bardziej wszechstronne. Zabiegi z użyciem IPL obejmują fotoodmładzanie, zamykanie popękanych naczynek, usuwanie rumieni. Są także bardzo skuteczne w leczeniu trądziku, dlatego rekomendujemy jego użycie, jeśli brak jest przeciwskazań do zabiegu (zapraszamy na bezpłatną konsultację.

• Mikrodermabrazja

To wyjątkowy rodzaj mikropeelingu. Mikrodermabrazję przeprowadza się specjalnymi głowicami pokrytymi diamentem, korundem lub glinem albo emitującymi strumień którejś z tych substancji. Kryształki delikatnie ścierają martwy naskórek i pobudzają krążenie. Dzięki temu zabiegowi skóra staje się czysta, gładka, wyrównuje się jej powierzchnia, spłycają się zmarszczki i blizny. Aby uzyskać optymalny efekt, należy przeprowadzić serię 6-10 zabiegów w odstępach 2-4 tygodni.