Modelowanie owalu

Wszystkie osoby, które chciałyby zadbać o owal twarzy serdecznie zapraszamy na bezpieczne zabiegi. Zależnie od wyboru oferujemy:

• Fale radiowe

Działanie fal radiowych, czyli radiofrekwencja, nazywane bywa liftingiem bez skalpela. Polega na przepuszczaniu przez tkankę fal radiowych o częstotliwości 0,5-7 MHz. Podgrzewają one zawarte w skórze włókna kolagenowe, które w rezultacie się kurczą. Dzięki temu skóra napina się, spłycają się zmarszczki, znika cellulit. Pobudzeniu ulegają komórki nazywane fibroblastami, produkujące kolagen i elastynę, a skóra staje się jędrna i wyraźnie odmłodzona.

• Mezoterapia igłowa

Niektóre cenne substancje czynne mają tak duże cząsteczki, że ze zwykłych kosmetyków (wcieranych w skórę) nie są one w stanie przeniknąć przez naskórek. By przetransportować je w głąb skóry, stosuje się mezoterapię igłową, czyli wstrzykiwanie preparatów o bogatym składzie na głębokość 1-2 mm. Zwykle stosuje się serię 5-6 zabiegów wykonywanych co 7-10 dni. Dzięki odpowiedniej pielęgnacji efekt można utrzymać przez nawet 2-3 lata. Zabiegi wykonuje się najczęściej na skórze twarzy, ale można go zastosować także na innych partiach ciała.

owal twarzy

• Nici PDO liftingujące

Tak jak wiele popularnych obecnie zabiegów kosmetycznych, tak i nici PDO przywędrowały do nas z Korei. Nici PDO to rozpuszczalne włókna wprowadzane pod skórę w miejscach, które mają zostać skorygowane. Z biegiem czasu nici są wchłaniane przez tkankę, stymulując produkcję kolagenu. Efekty zabiegu zaczynają być widoczne po 2-3 tygodniach, a po 2-3 miesiącach osiągają maksymalny poziom. Następnie utrzymują się nawet do 2 lat.